Google žymų tvarkyklė

Šioje interneto svetainėje naudojama „Google“ žymų tvarkyklė „Google“ žymų tvarkyklė yra „Google Inc.“ sprendimas, skirtas įmonėms per sąsają valdyti savo svetainių žymas. „Google“ žymų tvarkyklė nenaudoja slapukų ir nerenka asmeninių duomenų. Įrankis suteikia galimybę inicijuoti kitas žymas, kurios, savo ruožtu, gali rinkti duomenis. „Google“ žymų tvarkyklė nepasiekia šių duomenų. Jei funkcija buvo išjungta domeno ar slapukų lygiu, ji bus taikoma visoms „Google“ žymų tvarkyklės įdiegtoms stebėjimo žymoms.


Google Maps žemėlapiai

Šioje svetainėje naudojame „Google Maps“ teikiamas paslaugas. Tai leidžia mūsų svetainėje rodyti interaktyvius žemėlapius ir suteikia galimybę patogiai naudotis žemėlapio funkcija. Visa tai daroma remiantis GDPR 6 str. (1) (f) punktu.
Norint naudotis „Google Maps“ funkcijomis, reikia išsaugoti IP adresą. Lankantis interneto svetainėje, „Google“ gauna informaciją, kad jūs aktyvavote mūsų svetainės antrinį puslapį. Tai vyksta neatsižvelgiant į tai, ar „Google“ yra vartotojo paskyros, per kurią jūs prisijungėte, teikėjas, ar nėra jokios vartotojo paskyros. Jei jūs jungiatės per „Google“, duomenys bus tiesiogiai siejami su jūsų paskyra. Jei nenorite, kad duomenys būtų siejami su Google profiliu, prieš suaktyvindami mygtuką turite atsijungti. Jūsų duomenis Google išsaugos kaip vartotojo profilį ir naudos juos reklamos tikslais, rinkos tyrimams ir (arba) savo svetainės dizainui pagal poreikį pagrįsti. Jūs turite teisę nesutikti, kad būtų kuriamas toks vartotojo profilis; norėdami pasinaudoti šia teise, prieštaravimą turite išreikšti tiesiogiai Google.
Daugiau informacijos apie Google surinktų ir tvarkomų duomenų tikslą ir apimtį galite rasti teikėjo pranešimuose apie duomenų privatumą. Šiuose pranešimuose taip pat rasite daugiau informacijos apie savo teises šiuo atžvilgiu ir privatumo apsaugos nustatymo parinktis: http://www.google.de/intl&de/polies.privacy. Jūsų asmeninius duomenis Google taip pat tvarko Jungtinėse Amerikos Valstijose ir yra pateikusi ES ir JAV privatumo skydą, https://www.privacyshield.gov/EU-US-Framework

Kitos temos