„MENARINI Group“

Pirmaujanti Italijos farmacijos įmonė

„MENARINI Group“, kurios būstinė įsikūrusi Florencijoje, yra pirmaujanti Italijos farmacijos įmonė. Ji vykdo veiklą daugiau nei 130 pasaulio šalių. Kompanija, kurios istorija siekia daugiau nei 125 metus, garantuoja tarptautiniu mastu pripažintą kokybę.

Daugiau nei 17 000 kompanijos „MENARINI Group“ darbuotojų kasdien dirba tam, kad galėtų pasiūlyti pažangius gydymo sprendimus ir pagerintų žmonių gyvenimą. Metinė grupės apyvarta visame pasaulyje siekia 3,6 milijardus eurų.

> 17,000 darbuotojų

> 130 šalių

Pardavimai siekia 3,6 mlrd. eurų

Finansiniai rezultatai patvirtina bendrovės tyrimais, inovacijomis ir internacionalizavimu pagrįstos strategijos veiksmingumą, o taip pat gebėjimą nustatyti ir patenkinti tiek gydytojų, tiek pacientų poreikius.

Vienas pagrindinių MENARINI filosofijos pranašumų – tai bendradarbiavimas su tarptautiniais partneriais, siekiant stiprinti sveikatos sektoriaus sinergiją, įgalinančią kurti pažangius sprendimus, farmacijos produktus ir paslaugas.

MENARINI korpotatyvinės strategijos pagrindas - aukšta kokybė. Visos įmonės struktūros yra įtrauktos į įvairius vaistų gamybos proceso lygius - efektyvią sistemą, unikalią darbo metodiką, užtikrinančią aukštą kokybę kiekviename etape - pradedant tyrimais ir baigiant gamyba, nuo pardavimų iki mokslinės informacijos teikimo. Visa tai darome turėdami vienintelį tikslą: tobulumą.

Grupė visame pasaulyje valdo septynis tyrimų centrus ir 16 gamyklų, kurios kasmet pagamina daugiau nei 585 mln. pakuočių vaistų.

Stabilus grupės apyvartos ir darbuotojų skaičiaus augimas - tai moksliniais tyrimais ir plėtra bei tarptautiškumu pagrįstos strategijos rezultatas. Toks požiūris taip pat naudingas “BERLIN-CHEMIE”, kuri savo atsakomybės ribose nuosekliai ir sėkmingai įgyvendina šią strategiją.

Kitos temos