”BERLIN-CHEMIE”

Pasišventę sveikatos apsaugai

“BERLIN-CHEMIE” yra pažangi, turinti senas tradicijas, tarptautinė vaistų gamybos įmonė. Nuo 1992 m. “BERLIN-CHEMIE” priklauso pasauliniu mastu veikiančiai įmonių grupei „MENARINI Group“, kuri ištisus dešimtmečius buvo ir yra Italijos farmacijos rinkos lyderė. 1886 m. Neapolyje įkurta įmonė, kurios pagrindinė būstinė šiuo metu yra Florencijoje, per kelias kartas buvo išplėtota į visame pasaulyje veikiančią šeimos valdomą farmacinę bendrovę. Įmonių grupei „MENARINI Group“ priklausanti “BERLIN-CHEMIE” yra atsakinga už farmacijos verslą Vokietijos, Rytų Europos ir NVS regiono rinkose. Be to, Berlyne yra įsikūręs vienas pagrindinių grupės tyrimų centrų.

> 5,000 darbuotojų

> 30 rinkų

Pardavimai siekia 1,7 mlrd. eurų

“BERLIN-CHEMIE” prekės ženklai – tai dinamiškas augimas, pažangūs vaistai ir kelias darbuotojų kartas apimanti didžiulė patirtis. Bendrovės ištakos Berlyno „Adlershof“ rajone siekia 1890 metus. Dalis mūsų darbuotojų kilę iš šeimų, kurių jau penkios kartos užsiima vaistų kūrimu, gamyba ir rinkodara. Mes palaikome ypač glaudžius santykius su mūsų pagrindine būstine Berlyne, kuriai esame nuoširdžiai atsidavę.

Taip pat esame kosmopolitiška įmonė. Iš viso pas mus dirba virš 5 000, daugiau nei 70-ies tautų žmonių. Be to, bendrovėje “BERLIN-CHEMIE” jau daugelį dešimtmečių gyvuoja profesinio tobulinimo tradicija, daug kartų pelniusi bendrovei Pramonės ir prekybos rūmų apdovanojimus. Ši įvairovė – tai viena didžiausių mūsų stiprybių.

“BERLIN-CHEMIE” istorija

Pastaraisiais metais “BERLIN-CHEMIE” pasiekti augimo tempai viršijo farmacijos rinkos plėtrą. Šis puikus rezultatas patvirtina, kad “BERLIN-CHEMIE” ir „MENARINI“ strategija, orientuota į pažangių medicininės paskirties produktų kūrimą, yra teisinga. Todėl didžiausią reikšmę skiriame nuolatiniam mokymui ir mūsų medicinos atstovų darbo kokybei. Šių nuolatinių pastangų dėka “BERLIN-CHEMIE” garsėja puikia reputacija sveikatos priežiūros sektoriuje, ypač tarp bendrosios praktikos gydytojų ir specialistų.

Apskritai, “BERLIN-CHEMIE” tiekia vaistus į daugiau nei 30 šalių ir turi dukterines įmones daugiau nei 26 šalyse. “BERLIN-CHEMIE” yra viena pirmaujančių vaistų gamintojų Rytų Europoje ir NVS regione. Dėl regione susiklosčiusių istorinių aplinkybių, “BERLIN-CHEMIE” gali pasigirti ilgamete vietinės rinkodaros patirtimi, gerai išplėtotu paskirstymo tinklu ir modernia gamykla Kalugoje, Rusijoje.

Kitos temos