Mūsų tikslas

Kartu – už gyvenimą

Tapusi pasaulinės sėkmės sulaukusios kompanijos „MENARINI Group“ dalimi, bendrovė “BERLIN-CHEMIE” nuosekliai augo ir sėkmingai plėtėsi. Platindama produktus, skirtus patenkinti tiek pacientų, tiek gydytojų medicininius poreikius, “BERLIN-CHEMIE” gali pasiūlyti vartotojams platų produktų asortimentą, įskaitant vaistus kardiologinėms bei kvėpavimo takų ligoms, diabetui, podagrai, o ateityje ir onkologiniams susirgimams gydyti.

Bendrovė “BERLIN-CHEMIE” didžiuojasi bendradarbiavimu su savo klientais, nes tai suteikia mums galimybę nuolat tobulėti kuriant tyrimais pagrįstus vaistus ir atrandant naujas galimybes mūsų produktais pagerinti pacientų gyvenimus.

Mūsų tikslas - pasitelkiant partnerius bei sudarant licencines sutartis su kitomis bendrovėmis tiek tarptautiniame, tiek nacionaliniame lygmenyje, kiek galima greičiau įvesti į rinką naujus vaistus ir suteikti galimybę mūsų klientams pasinaudoti platesnėmis šiuolaikiškiausiomis gydymo galimybėmis.

Šios sėkmės pagrindas yra bendrovėje “BERLIN-CHEMIE” dirbančių žmonių įgūdžiai. Mūsų darbuotojai yra tikslingai mąstantys ir galintys pasigirti ilgamete patirtimi medicinos rinkodaros srityje.

Vadovaujantis „MENARINI Group“ filosofija, strateginiai įmonės “BERLIN-CHEMIE” tikslai orientuoti į mokslinių tyrimų ir plėtros bei tarptautinės plėtros sritis. Abi strategijos skirtos suteikti pacientams visame pasaulyje prieigą prie pažangių produktų, galinčių palengvinti jų kančias. Siekdama pagerinti pacientų gyvenimo kokybę, šiuos korporacinius tikslus “BERLIN-CHEMIE” nuosekliai įgyvendina Vokietijoje, Rytų Europoje ir NVS regione.

Kitos temos