Meta menu

Viršutinysis meniu


Kairysis meniu

Privatumo politika

Mes gerbiame savo intermeto svetainės lankytojų teisę į privatumą ir mums svarbu, kad jaustumėtės užtikrinti dėl savo asmens duomenų saugumo. Mes laikomės Europos Sąjungos bendrojo duomenų apsaugos reglamento (toliau – BDAR) nuostatų.

UAB „BERLIN CHEMIE MENARINI BALTIC“ (toliau- Bendrovė) yra jūsų duomenų šioje interneto svetainėje www.berlin-chemie.lt (toliau – interneto svetainė) valdytojas. Norėdami išsamesnės informacijos apie duomenų valdytoją, prašome paspausti šią nuorodą  https://www.berlin-chemie.lt/MetaNavigation/Leidejo-duomenys .

Jūs galite susisiekti su mūsų duomenų apsaugos pareigūnu šiais kontaktais: „A. Menarini Research & Business Service“, GmbH, Datenschutzbeauftragter, Glienicker Weg 125, 12489 Berlynas, arba išsiųsti laišką el. p. dpo.lithuania@berlin-chemie.com

Mes labai atsakingai žiūrime į Jūsų duomenų apsaugą. Asmens duomenys tai yra informacija susijusi su identifikuotu (atpažintu) arba identifikuojamu (atpažįstamu) fiziniu asmeniu. Pavyzdžiui: vardas, adresas ar elektroninio pašto adresas. Jūsų apsilankymo  mūsų interneto svetainėje metu, mes renkame Jūsų asmens duomenis vadovaudamiesi galiojančiomis duomenų apsaugos nuostatomis. Be sutikimo šie duomenys nėra viešinami ar perduodami tretiesiems asmenims.

Jūsų duomenis saugome,tiek kiek tai būtina Bendrovės interneto svetainės ir susijusių paslaugų veikimui ar tiek, kiek mus įpareigoja  teisės aktai.

Šia duomenų privatumo politika norime Jus informuoti apie tai, kokius duomenis renkame Jūsų apsilankymo šioje interneto svetainėje metu ir kaip mes juos naudojame.

Šis internetinis pranešimas nėra skirtas vaikams iki 16 metų.

Interneto svetainės lankymo metu tvarkomi duomenys

Kai Bendrovės interneto svetainė naudojama tik informacijos tikslais, t. y. kai Jūs neužsiregistruojate ar kitaip mums nesuteikiate savo informacijos,  tvarkome tik tuos asmeninius duomenis, kuriuos Jūsų naršyklė perduoda mūsų serveriui.

Naršant mūsų svetainėje yra renkami žemiau išvardinti duomenys, nes jie yra techniškai reikalingi, kad šis internetinis puslapis Jums būtų prieinamas, taip pat, kad galėtume  užtikrinti interneto svetainės veikimo stabilumą ir saugumą (teisinis šio reguliavimo pagrindas yra BDAR 6 (1) f straipsnis)

  • IP adresas
  • Apsilankymo data ir laikas
  • Laiko zonos skirtumas nuo Grinvičo laiko (GMT)
  • Užklausos turinys (konkreti svetainė)
  • Prieigos statusas / HTTP statuso kodas
  • Kiekvienu atveju perduodamų duomenų kiekis
  • Interneto svetainė, iš kurios buvo atlikta užklausa
  • Interneto naršyklė
  • Operacinė sistema ir jos sąsajos
  • Kalba ir naršyklės versija

Duomenų saugojimo laikotarpis yra 7 dienos, po kurių jie automatiškai sunaikinami.

Slapukų naudojimas

Remdamiesi BDAR 6 (1) f straipsniu, Bendrovės interneto svetainėje naudojame slapukus, kad galėtume ją optimizuoti. Slapukai yra maži tekstiniai failai, kuriuos automatiškai sukuria jūsų interneto naršyklė ir kurie yra išsaugomi Jūsų prietaise (pavyzdžiui: nešiojamajame ar planšetiniame kompiuteryje, išmaniajame telefone), kai jūs apsilankote Bendrovės interneto svetainėje. Informacija, susieta su konkrečiai naudojamu prietaisu, saugoma slapuko faile. Tai nereiškia, kad mes galime Jus tiesiogiai identifikuoti. Slapukai yra reikalingi, kad naudojimąsi mūsų paslaugomis galėtume padaryti patogesniu ir įdomesniu. Mes naudojame sesijos slapukus, kad, pavyzdžiui, galėtume nustatyti, jog Jūs jau lankėtės tam tikruose Bendrovės interneto svetainės puslapiuose. Tokie slapukai pašalinami automatiškai, kai Jūs paliekate mūsų interneto svetainę.

Vartotojų patogumui mes taip pat naudojame laikinus slapukus, kurie yra saugomi Jūsų prietaise apibrėžtą laikotarpį, jei Jūs pakartotinai apsilankote mūsų interneto svetainėje norėdami pasinaudoti mūsų paslaugomis. Slapukai padeda nustatyti, kad Jūs jau lankėtės mūsų interneto svetainėje, kokius puslapius lankėte ir kokius nustatymus pasirinkote, ir Jūs nebeturite atlikti šių veiksmų pakartotinai.

Mes taip pat naudojame slapukus, kad galėtume gauti interneto svetainės lankomumo statistinius duomenis bei atlikti jų analizę ir taip optimizuoti savo paslaugų teikimą bei pateikti specialiai Jums pritaikytą informaciją. Šie slapukai mums padeda atpažinti vartotojus, kurie ne vieną kartą lankosi  Bendrovės interneto svetainėje. Šie slapukai automatiškai pašalinami po apibrėžto laikotarpio.

Dauguma interneto naršyklių priima slapukus automatiškai. Jūs galite sureguliuoti savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad jokie slapukai nebūtų išsaugomi Jūsų prietaise arba kad pasirodytų pranešimas kiekvieną kartą, kai yra nustatomas naujas slapukas. Tačiau slapukų išjungimas gali sumažinti Jūsų galimybes naudotis interneto svetaine ir trukdyti naudotis visomis interneto svetainės funkcijomis bei paslaugomis.

Duomenų tvarkymas kontakto metu

Naudodami interneto svetainėje esančią kontaktinę formą galite užduoti klausimus apie mūsų produktus ir paslaugas, nurodydami savo vardą, pavardę, kreipinį, mokslinį laipsnį, el. Pašto adresą, pareigas, įstaigą, gatvę, pašto kodą, miestą, šalį, telefono ir fakso numerį. Kontaktinės formos naudojimas yra savanoriškas. Kai su mumis susisiekiate el. paštu, išsaugome informaciją, kurią Jūs pateikėte (pavyzdžiui: jūsų el. pašto adresą, galimai jūsų vardą ir telefono numerį), kad galėtume atsakyti į Jūsų klausimą.

Kad galėtume su Jumis susisiekti Jūsų pateiktą informaciją išsaugome (tai reglamentuojama BDAR 6 (1) f straipsnyje).

Jei suteikiate mums informaciją apie mūsų vaistų ar medicinos priemonių galimas nepageidaujamas reakcijas, įstatymas mus įpareigoja tvarkyti ir saugoti šią informaciją (tai reglamentuojama BDAR 9 (2) i straipsnyje).

Mes pašaliname minėtą informaciją, gautą nurodytais atvejais, kai toks saugojimas yra nebereikalingas, arba apribojame jos tvarkymą pagal įstatyme numatytus įsipareigojimus.

Registracija mūsų interneto svetainėje

Dalis mūsų interneto svetainėje pateikiamos informacijos prieinama tik tam tikroms vartotojų grupėms, todėl norėdami prieiti prie šio turinio Jūs turite užsiregistruoti ir prisijungti prie mūsų interneto svetainės. Registracijai mums reikalinga ši informacija:

Jūsų vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas.

Siekdami išvengti klaidų, kai įvedamas el. pašto adresas, mes taikome dvigubo patvirtinimo procedūrą: kai įvedate savo el. pašto adresą į prisijungimo laukelį, mes jums išsiunčiame patvirtinimo nuorodą. Jūsų registracija nėra baigta, kol jūs nepaspaudžiate ant šios patvirtinimo nuorodos.

Teisinis Jūsų duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 (1) f straipsnis. Mes saugome Jūsų duomenis, kol jų reikia prisijungimui. Jei Jūs paliekate vartotojų grupę, mes pašaliname Jūsų duomenis, nebent juos privaloma išsaugoti pagal įstatymus ar sutartį.

„Google (Universal) Analytics“

Šis puslapis naudoja „Google (Universal) Analytics“, interneto analizės paslaugą, kurią teikia „Google“ Inc. ir kurios buveinė registruota 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, JAV. Mes naudojame „Google (Universal) Analytics“, norėdami analizuoti ir reguliariai tobulinti naudojimąsi mūsų interneto svetaine. Gaunami statistiniai duomenys leidžia mums patobulinti savo paslaugas ir padaryti jas patogesnes ir įdomesnes Jums, kaip vartotojui. Išskirtiniais atvejais, kai asmeniniai duomenys yra perduodami į JAV, „Google“ taiko EU-JAV „Privatumo apsaugos“ nuostatas, https://www.privacyshield.gov/EU-US-Framework. Teisinis „Google (Universal) Analytics“ naudojimo pagrindas yra BDAR 6 (1) f straipsnis.

„Google (Universal) Analytics“ naudoja slapukus – tekstinius failus, kurie yra saugomi Jūsų kompiuteryje ir kurie suteikia galimybę analizuoti naudojimąsi interneto svetaine. Informacija, susijusi su Jūsų naudojimusi šia interneto svetaine, paprastai yra perduodama „Google“ serveriui, esančiam JAV, ir ten saugoma. Jei IP adresas interneto svetainėje yra anonimizuojamas, jis sutrumpinamas prieš jo siuntimą tarp Europos Sąjungos valstybių narių ar kitų Europos ekonominės erdvės konvenciją pasirašiusių narių. Tik išskirtiniais atvejais visas IP adresas perduodamas „Google“ serveriui JAV ir jame saugomas. Per „Google Analytics“ sistemą Jūsų interneto naršyklės perduotas anoniminis IP adresas nebus sujungtas su kitais „Google“ duomenimis.

Norėdami išvengti, kad slapukas rinktų duomenis bei juos siųstų „Google“, ir neleisti tvarkyti šių duomenų, parsisiųskite į savo interneto naršyklę ir įdiekite įskiepį, pateiktą šioje nuorodoje: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en .

Norėdami vėliau išvengti šioje interneto svetainėje „Google Analytics“ vykdomo duomenų rinkimo, paspauskite šią nuorodą , kurioje pateikiama alternatyva interneto naršyklės įskiepiui. Tokiu būdu Jūsų prietaise bus išsaugotas kitų slapukų atsisiuntimą draudžiantis slapukas. Jei pašalinsite slapukus, vėl turėsite paspausti ant nuorodos .

Asmens duomenų gavėjai ir duomenų perdavimas trečiosioms šalims

Nepageidaujamos reakcijos susijusios su bendrovės produktais

Gavus informaciją, apie mūsų produktų galimai sukeltas nepageidaujamas reakcijas,  įstatymas įpareigoja surinkti tokią informaciją, įskaitant asmeninę informaciją, ir perduoti ją atsakingoms valdžios institucijoms pasauliniu mastu, bei susisiekti su atsakingomis šalimis dėl tolesnio vertinimo.

Teisių įgyvendinimas

Kad apsaugoti mūsų teises ar trečiųjų šalių teises, mes galime perduoti duomenis teisių turėtojams, konsultantams ir atsakingoms valdžios institucijoms.

Išoriniai duomenų tvarkymo paslaugų teikėjai:

Mes naudojamės paslaugų teikėjų paslaugomis, kurios mums padeda teikti savo paslaugas. Šie paslaugų teikėjai tvarko Jūsų duomenis mūsų vardu remdamiesi instrukcijomis, veikdami su mūsų priežiūra ir įgyvendindami tik tikslus, nurodytus šioje privatumo politikoje. Šie paslaugų teikėjai gali būti iš kitų nei ES šalių (pavyzdžiui, „G Suite“ priklausanti „Google Airija“) Mes imsimės reikalingų priemonių siekdami užtikrinti, kad Jūsų pateikti duomenys būtų apsaugoti remiantis Europos Sąjungos teisės aktų reikalavimais. Jei Jūsų duomenys perduodami už EEE ribų, mes užtikriname atitinkamą duomenų apsaugą taikydami tam tikras garantijas, pavyzdžiui, ES Komisijos standartines duomenų apsaugos sąlygas, ES atitinkamus sprendimus arba ES-JAV „Privatumo apsaugą“.

Duomenų saugumas

Bendovėje naudojamos  techninės ir organizacinės saugumo priemonės, sukurtos pagal naujausias technologijas, kad apsaugotume Jūsų asmens duomenis nuo piktnaudžiavimo, praradimo, sunaikinimo ar neteisėtos prieigos  prie jų.

Jūsų teisės ir kontaktinė informacija

Bendrosios teisės

Jūs turite teisę paprašyti informacijos apie save, kurią mes saugome. Ir turite teisę gauti apie save suteiktos informacijos struktūrizuotu, įprastai naudojamu ir kompiuteriui pritaikytu formatu. Tam tikrais atvejais galite reikalauti, kad Jūsų duomenys būtų pašalinti, ištaisyti ar kad būtų apribotas jų tvarkymas. Jei Jūsų asmens duomenys yra perduodami už ES ribų esančiai šaliai, kuri nesuteikia atitinkamos apsaugos, Jūs galite pareikalauti sutarties kopijos ar kitos garantijos, kuri užtikrintų tinkamą asmens duomenų apsaugą.

Prieštaravimo teisė

Ypatingais atvejais Jūs galite nesutikti su Jūsų asmens duomenų tvarkymu, kurį mes atliekame remdamiesi teisėtais interesais (jei yra taikomas BDAR 6 f straipsnis).

Ši nuostata taip pat taikoma, jei analizės ir rinkodaros tikslais duomenis tvarko„ Google AdWords“, „Google DoubleClick“ ir „Google (Universal) Analytics“, taip pat registracijai dėl naujienlaiškių gavimo.

Sutikimo atšaukimas

Jūs bet kuriuo metu galite atšaukti duotą sutikimą, dėl Jūsų asmens duomenų  tvarkymo,  kad be Jūsų sutikimo informacija nebūtų naudojama ateityje.

Kontaktinė informacija

Norėdami įgyvendinti šias teises susisiekite su duomenų apsaugos pareigūnu.  Pareigūno kontaktiniai duomenys yra nurodyti pirmiau.

Jei turite nusiskundimų, galite susisiekti su atsakinga už duomenų apsaugą institucija: Valstybine asmens duomenų apsaugos inspekcija.

 

Duomenų apsaugos politika paskelbta: 2018.05.25


PAIEŠKA