Meta menu

Viršutinysis meniu


Gamyba

Gamyba

Aukštos kokybės vaistų gamyba

BERLIN-CHEMIE garantuoja ultra-modernią ir saugią aukščiausios kokybės vaistų gamybą vadovaujantis MENARINI Group filosofija.

BERLIN-CHEMIE AG puoselėja ilgametes vaistų gamybos tradicijas ir yra subūrusi labai motyvuotą, puikiai parengtą gamybos komandą.

Mes gaminame kietų formų vaistus (tabletes, padengtas tabletes, kapsules), skystų formų vaistus (tirpalus, lašelius), žvakutes, taip pat infuzinius tirpalus Adleršofo ir Britzo gamyklose Berlyne.

Šių gamyklų patalpos buvo visiškai modernizuotos ir dabar atitinka aukščiausius technologijų standartus bei leidžia mums užtikrinti aukštą vaistų kokybę bei efektyvią gamybą.

2000 metais Adleršofo gamykloje buvo įrengtas naujas agregatas infuzinių tirpalų gamybai, atitinkantis aukščiausius standartus. 2001 metais buvo įvestas naujas agregatas geriamųjų skysčių gamybai.

Modernus gamybos pastatas su 11 gamybos linijų tablečių, kapsulių ir padengtų tablečių pakavimui buvo atidarytas 2003 metų balandžio mėnesį.

Per metus 339 darbuotojai pagamina apie 270 milijonų vaistų pakuočių. Šie vaistai yra naudojami gydymui visame pasaulyje .

Mes taip pat teikiame naujausias technines žinias kitoms farmacinėms bendrovėms. Jei turite klausimų, prašom susisiekti su mumis:

Tel.: (+49) 030-6707-2651
Faksas: (+49) 030-6707-2119


PAIEŠKA